- Rodzaj lampy: Lampa wisząca z kolekcji Stela.
- Wymiary: Lampa ma imponującą długość 162,5 cm oraz szerokość 60 cm. Wysokość klosza wynosi 60 cm.
- Materiał i kolorystyka: Klosz lampy wykonany jest z naturalnego rattanu. Osłona żarówki wykonana jest z mlecznego akrylu.
- Źródło światła: Lampa przewidziana jest na żarówkę o gwincie E27.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Stela |
| Materiał: | rattan |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | ratan |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 162 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Podwieszenie: | 100 cm |





