- Rodzaj lampy: Plafon Sonaya czarny
- Wymiary: Szerokość 20 cm, wysokość 14 cm, głębokość 12 cm.
- Materiał i kolorystyka: Korpus wykonany z metalu w kolorze czarnym, klosze z akrylu w mlecznym wykończeniu.
- Źródło światła: Lampa przystosowana do trzech żarówek z trzonkiem GU10.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Sonaya |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |





