| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 3.8 cm |
| Szerokość: | 28.2 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 5905699351790 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Light Prestige Solar lampa do zabudowy 1x20 W biała...
Light Prestige Solar lampa do zabudowy 1x20 W biała LP-0406/10RS WH
Nr Kat. LP040610RSWH
multirabaty
Light Prestige Solar lampa do zabudowy 1x20 W biała LP-0406/10RS WH
Nr Kat. LP040610RSWH
multirabaty
Opis produktu Light Prestige Solar lampa do zabudowy 1x20 W biała LP-0406/10RS WH
Oprawa podtynkowa Solar wykonana z białego aluminium. Posiada wbudowane światło LED o ciepłej barwie 3000K. Oprawa Solar posiada klasę ochronności IP20, dzięki czemu jest zabezpieczona przed wnikaniem ciał obcych większych niż 12,5 mm (np. palce), ale nie jest chroniona przed wilgocią. Idealnie sprawdza się w suchych pomieszczeniach.
- ilość źródeł światła: 1
- moc; LED 20W
- temperatura barwy światła: 3000K
- napięcie znamionowe: 230V
- szerokość: 28,2 cm
- wysokość: 3,8 cm
- klasa IP: IP20
- materiał: aluminium
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Solar |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3.8 cm |
| Szerokość | 28.2 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905699351790 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 6 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





