| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Snow |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 53.1 cm |
| Szerokość: | 130 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
| Ilość punktów światła: | powyżej 6 |
| Kod EAN: | 5905699352988 |
Lampy wiszące
Light Prestige Snow lampa wisząca 8x8 W czarna LP-731/8P BK
Nr Kat. LP7318PBK
darmowa dostawa
Light Prestige Snow lampa wisząca 8x8 W czarna LP-731/8P BK
Nr Kat. LP7318PBK





