| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Platillo |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 4 cm |
| Średnica: | 21 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Kształt: | okrągły |
Plafony
Light Prestige Platillo plafon 1x12 W złoty LP-8102/1C-12WGDCCT
Nr Kat. LP81021C12WGDCCT
Light Prestige Platillo plafon 1x12 W złoty LP-8102/1C-12WGDCCT
Nr Kat. LP81021C12WGDCCT





