- Rodzaj lampy: Kinkiet ścienny.
- Materiał: Szkło, metal.
- Wymiary: 13,5 × 9 × 13,5 cm (szer. × gł. × wys.).
- Źródło światła: 1 × LED, 6W (zintegrowane).
- Strumień świetlny: 644 lm / 658 lm / 613 lm.
- Barwa światła (CCT): 3000K / 4000K / 6000K.
- Kolorystyka: Bursztynowy klosz, metalowy korpus.
- Styl: Nowoczesny, minimalistyczny, dekoracyjny.
- Zastosowanie: Salon, sypialnia, korytarz, biuro, przestrzenie hotelowe.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Orria |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | bursztynowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 13 cm |
| Szerokość: | 13 cm |
| Średnica: | 13 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 1 |





