| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Mariposa |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Kod EAN: | 5905699351356 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Light Prestige Mariposa lampa wisząca 3x24 W chrom...
Light Prestige Mariposa lampa wisząca 3x24 W chrom LP17153PCH
Nr Kat. LP17153PCH
multirabaty
Light Prestige Mariposa lampa wisząca 3x24 W chrom LP17153PCH
Nr Kat. LP17153PCH
multirabaty
Opis produktu Light Prestige Mariposa lampa wisząca 3x24 W chrom LP17153PCH
Srebrna lampa wisząca Mariposa
Potrójna lampa wisząca Mariposa to nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale również elegancki i wyszukany element dekoracyjny, który doskonale uzupełni każde wnętrze. Ta wersja lampy wyróżnia się chromowanym kolorem podsufitki i stelaża, nadając jej nowoczesnego i błyszczącego wyglądu. Lampa Mariposa posiada wbudowane oświetlenie LED, subtelnie umieszczone w motylich skrzydłach. Dzięki technologii LED CCT (Correlated Color Temperature) możliwe jest dostosowanie barwy światła do swoich preferencji - od ciepłej, przez neutralną, aż po zimną. Barwę światła ustawia się przed montażem, w podsufitce lampy. Lampa wykonana jest z wysokiej jakości akrylu i metalu, cechuje ją staranne wykonanie i dbałość o każdy detal.
- ilość źródeł światła: 3
- moc żarówki: 24W CCT
- zintegrowane źródło światła LED
- napięcie znamionowe: 230V
- barwa światła: 3000/4000/6000K
- klasa IP: 20
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 30 cm
- materiał: metal, akryl
- kolor: chrom
- gwarancja 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Mariposa |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5905699351356 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 27 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





