- Rodzaj lampy: Spot sufitowy jednokierunkowy.
- Źródło światła: 1 × GX53, max LED 7W (brak w zestawie).
- Wymiary: Ø 8,5 cm × H 9,5 cm.
- Materiał: Metal, akryl (transparentny klosz).
- Kolor: Czarny z transparentnym detalem.
- Styl: Nowoczesny, minimalistyczny, loftowy.
- Pomieszczenia: Salon, biuro, kuchnia, korytarz, strefy komunikacji.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Kendal |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Wysokość: | 9.5 cm |
| Szerokość: | 8.5 cm |
| Średnica: | 8.5 cm |





