| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Isla |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 5 cm |
| Szerokość: | 96 cm |
| Moc żarówki: | 32 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Light Prestige Isla kinkiet 1x32 W biały GS-LWB-32W WH CCT
Light Prestige Isla kinkiet 1x32 W biały GS-LWB-32W WH CCT
Nr Kat. GSLWB32WWHCCT
multirabaty
Light Prestige Isla kinkiet 1x32 W biały GS-LWB-32W WH CCT
Nr Kat. GSLWB32WWHCCT
multirabaty
Opis produktu Light Prestige Isla kinkiet 1x32 W biały GS-LWB-32W WH CCT
- ilość źródeł światła: 1
- moc żarówki: 32W
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień światła: 2100 lm
- temperatura barwy światła regulowana: 3000/4000/6000 K
- klasa IP: 44
- napięcie znamionowe: 230V
- wysokość: 5 cm
- szerokość: 96 cm
- głębokość: 14 cm
- materiał: metal, akryl
- kolor: biały
- gwarancja 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Isla |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 96 cm |
| Moc żarówki | 32 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907629270621 |
| Wymiary z opakowaniem | 92 x 15 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





