| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Isla |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 5 cm |
| Szerokość: | 62 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Light Prestige Isla kinkiet 1x20 W złoty GS-LWB-20W GOLD CCT
Light Prestige Isla kinkiet 1x20 W złoty GS-LWB-20W GOLD CCT
Nr Kat. GSLWB20WGOLDCCT
(1)
multirabaty
Light Prestige Isla kinkiet 1x20 W złoty GS-LWB-20W GOLD CCT
Nr Kat. GSLWB20WGOLDCCT
(1)
multirabaty
Opis produktu Light Prestige Isla kinkiet 1x20 W złoty GS-LWB-20W GOLD CCT
Kinkiet złoty Isla posiada wbudowane światło LED o neutralnym kolorze. Posiada odporność na pyłki kurzu oraz krople wody, dzięki czemu idealnie pasuje do łazienki.
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 20W
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: metal
- wykończenie: złote
- klasa IP: 44
- temperatura barwy światła regulowana: 3000/4000/6000 K
- strumień świetlny: 1400 lumenów
- montaż ścienny
- gwarancja 2 lata
Dane techniczne
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Isla |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907796368473 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 15 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Light Prestige Isla kinkiet 1x20 W złoty GS-LWB-20W GOLD CCT
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





