| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Galactico |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 18.6 cm |
| Szerokość: | 24.5 cm |
| Średnica: | 24.5 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Light Prestige Galactico lampa podsufitowa 1x15 W chrom...
Light Prestige Galactico lampa podsufitowa 1x15 W chrom LP-2383/1C CH
Nr Kat. LP23831CCH
multirabaty
Light Prestige Galactico lampa podsufitowa 1x15 W chrom LP-2383/1C CH
Nr Kat. LP23831CCH
multirabaty
Opis produktu Light Prestige Galactico lampa podsufitowa 1x15 W chrom LP-2383/1C CH
Lampa podsufitowa Galactico w kolorze chromu to idealne połączenie nowoczesności i luksusu, które wprowadzi do wnętrza elegancki akcent. Wykonany z metalu w chromowanym wykończeniu oraz transparentnego szkła, wyróżnia się subtelnym blaskiem i doskonale wpisuje się w styl glamour. Dzięki wymiarom (średnica 24,5 cm x wysokość 18,6 cm), Galactico chromowy jest doskonałym rozwiązaniem dla różnych przestrzeni – od mniejszych po większe wnętrza. Zapewnia jasne, równomierne oświetlenie, które podkreśla charakter aranżacji. Kombinacja chromu i szkła nadaje plafonowi elegancką formę, czyniąc go zarówno funkcjonalnym źródłem światła, jak i stylową ozdobą.
- ilość źródeł światła: 1
- moc żarówki: max LED 15W
- żarówka: E27
- napięcie znamionowe: 230V
- średnica: 24,5 cm
- wysokość: 18,6 cm
- klasa IP: 20
- materiał: metal/szkło
- kolor: chrom
Dane techniczne
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Galactico |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 18.6 cm |
| Szerokość | 24.5 cm |
| Średnica | 24.5 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły, inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5905699352919 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 17 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





