Kinkiet Fondi przypomina kształtem kroplę wody. Lampa składa się z metalowego czarnego stelaża z przezroczystym kloszem. Świetnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie w łazience lub kuchni.
- ilość źródeł światła: 1
- nie zawiera źródła światła
- moc żarówki: 40W
- oprawka żarówki: E14
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: metal/szkło
- wykończenie: czarno/przezroczyste
- klasa IP: 20
- montaż ścienny
- gwarancja 2 lata
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Fondi |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, przezroczysty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 19 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |





