- Rodzaj oprawy: Spot sufitowy z dwoma źródłami światła.
- Materiał: Metal, akryl (ryflowany klosz).
- Wymiary: 26 × 5,5 × 14 cm (szer. × gł. × wys.).
- Źródło światła: 2 × LED 10W, zintegrowane.
- Strumień świetlny: 1190 lm / 1219 lm / 1193 lm.
- Barwa światła: 3000K / 4000K / 6000K (CCT, regulowana).
- Kolorystyka: Złoto + czerń.
- Klasa energetyczna: E.
- Zastosowanie: Idealna do oświetlenia salonu, sypialni, garderoby lub holu.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Erovia |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 14 cm |
| Szerokość: | 26 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
| Ilość punktów światła: | 2 |





