- Rodzaj oprawy: Kinkiet/spot ścienny, głowica regulowana.
- Materiał: Metal + akryl (ryflowany klosz).
- Wymiary: 8,5 × 5,5 × 14 cm (szer. × gł. × wys.).
- Źródło światła: LED 6W, zintegrowane.
- Strumień świetlny: 717 lm / 743 lm / 709 lm (dla 3000K / 4000K / 6000K).
- Barwa światła: CCT 3000K / 4000K / 6000K (regulowana).
- Kolorystyka: Złote wykończenie z czarną bazą.
- Klasa energetyczna: E.
- Zastosowanie: Oświetlenie zadaniowe i akcentowe – obok łóżka, przy lustrach, w korytarzach i strefach wypoczynku.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Erovia |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 14 cm |
| Szerokość: | 8.5 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |





