- Rodzaj lampy: Lampa wisząca mała.
- Materiał: Metal, szkło.
- Wymiary: 20 × 20 × 120 cm (średnica × gł. × wys.).
- Źródło światła: 1 × LED, 6W.
- Strumień świetlny: 804 lm / 895 lm / 889 lm.
- Barwa światła (CCT): 3000K / 4000K / 6000K.
- Kolorystyka: Czarny + szkło dymione.
- Styl: Nowoczesny, minimalistyczny, elegancki.
- Zastosowanie: Salon, jadalnia, sypialnia, korytarz, kuchnia, przestrzenie komercyjne.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Casy |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | przydymiony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Średnica: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |





