- Styl i design: Okrągły kinkiet ścienny z efektem szkła dymionego.
- Materiał: Metal, szkło.
- Wymiary: 20 × 7,8 × 20 cm.
- Źródło światła: 1 × LED, 6W.
- Strumień świetlny: 804lm / 895lm / 889lm.
- Barwa światła: 3000K / 4000K / 6000K.
- Kolor: czarny / szkło dymione.
- Zastosowanie: Oświetlenie ścienne do salonu, sypialni, korytarza lub biura.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Casy |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | przydymiony |
| Wysokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Średnica: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 1 |





