- Rodzaj lampy: Minimalistyczny kinkiet z kolekcji Bodo.
- Wymiary: Kinkiet posiada szerokość 90 cm oraz wysokość i głębokość równą 4 cm.
- Materiał i kolorystyka: Kinkiet został wykonany z metalu w czarnym kolorze.
- Źródło światła: Lampa posiada wbudowane światło LED CCT.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Bodo |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Wysokość: | 4 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 5905699352940 |





