- Rodzaj lampy: Ratanowa lampa wisząca z kolekcji Astra.
- Wymiary: Lampa posiada długość 142 cm oraz średnicę 45 cm.
- Materiał i kolorystyka: Lampa wykonana jest z rattanu barwionego na czarno.
- Źródło światła: Przeznaczona na jedną żarówkę o gwincie E27.
- Lampa wisząca Astra w stylu japandi
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Astra |
| Materiał: | rattan |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 142.5 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Średnica: | 45 cm |





