- Rodzaj lampy: Potrójna lampa wisząca z kolekcji Amo.
- Wymiary: Lampa posiada wysokość 150 cm oraz szerokość 50 cm.
- Materiał i kolorystyka: Lampa została wykonana z metalu w czarnym kolorze.
- Źródło światła: Lampa posiada wejście na trzy żarówki o gwincie E27.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Amo |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 56 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |





