| Marka: | Ledvance |
| Seria: | Cabinet LED Corner |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | szary |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 2.3 cm |
| Szerokość: | 4.07 cm |
| Moc żarówki: | 9 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy meblowe
- Ledvance Cabinet LED Corner 350 two light lampa meblowa...
Ledvance Cabinet LED Corner 350 two light lampa meblowa 2x9W szara
Nr Kat. 4058075227910
+supercena
Ledvance Cabinet LED Corner 350 two light lampa meblowa 2x9W szara
Nr Kat. 4058075227910
+supercena
169,04zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,04 zł 0%
Cena katalogowa: 244,38 zł -31%
Cena z kodem:
SUPER-15
143,68zł
Odbierz dodatkowy rabat 15%
Skorzystaj z dodatkowego 15% kodu rabatowego na produkty objęte akcją. Oferta ważna do 07.04.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Ledvance Cabinet LED Corner 350 two light lampa meblowa 2x9W szara
- oświetlenie półek i oświetlenie podszafkowe
- niskonapięciowa oprawa oświetleniowa zasilana za pomocą zewnętrznego zasilacza
- odpowiednie do montażu w narożnikach
- równomierny rozsył strumienia świetlnego
- włączanie i wyłączanie za pomocą ruchu w odległości 5 cm od czujnika ruchu na podczerwień
- bezstopniowe przyciemnianie poprzez zakrycie czujnika ruchu na podczerwień
- montaż: podszafkowy
- źródła światła: 2
- napięcie: 220 - 240V
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 9W
- temperatura barwowa: 3000K
- ogólny wskaźnik oddawania barw Ra: ≥80
- barwa światła: ciepła biała
- strumień świetlny: 640 lm
- skuteczność świetlna: 71 lm/W
- kąt rozsyłu światła: 110 stopni
- klasa energetyczna modułów LED: A++/A+/A
- możliwość przyciemniania
- stopień ochrony: IP20
- długość: 35 cm
- szerokość: 4,07 cm
- wysokość: 2,3 cm
- zewnętrzny zasilacz sieciowy z wtyczką typu C (długość przewodu zasilającego: 1,5 m) w zestawie
- materiał główny: Poliwęglan (PC)
- materiał dodatkowy: ABS
- kolor: szary
- gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Marka | Ledvance |
| Seria | Cabinet LED Corner |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 2.3 cm |
| Szerokość | 4.07 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Do zabudowy | nie |
| Kod EAN | 4058075227910 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 40 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,63 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





