| Marka: | Leds C4 |
| Seria: | Toilet Slim |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 6 cm |
| Szerokość: | 33.2 cm |
| Moc żarówki: | 13.2 W |
Kinkiety
Leds C4 Toilet Slim kinkiet 1x10,8W LED chrom 05-6395-21-M1
Nr Kat. 05639521M1
Leds C4 Toilet Slim kinkiet 1x10,8W LED chrom 05-6395-21-M1
Nr Kat. 05639521M1





