| Marka: | LaVita |
| Seria: | Sofi Slim |
| Długość: | 49 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Miski WC
- LaVita Sofi Slim miska WC z deską wolnoopadającą wisząca...
LaVita Sofi Slim miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk
Pytania
(6)LaVita Sofi Slim miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk
Pytania
(6)Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki!
Opis produktu LaVita Sofi Slim miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk
Dane techniczne
| Marka | LaVita |
| Seria | Sofi Slim |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5908211401461 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 39 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,00 kg |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
LaVita Sofi Slim Line deska sedesowa wolnoopadająca biała – numer katalogowy: 5908211406541
Do miski pasuje każdy stelaż dedykowany do misek wiszących wc o rozstawie śrub montażowych 180 mm oraz z możliwością ustawienia ilości spłukiwanej wody zgodnie z wymogami dla tej miski. Miska przystosowana do spłukiwania: 3/6l.
Tak.
Optymalne spłukiwanie to 3/6l.
Rozstaw śrub montażowych: 180 mm
Średnica odpływu: 102 mm
[concept]
[explanation]





