| Marka: | LaVita |
| Seria: | Mijas |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 79 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5900378345121 |
| Wymiary z opakowaniem: | 170 x 63 x 83 cm |
| Waga z opakowaniem: | 46,00 kg |
- Strona główna
- Wanny
- Wanny wolnostojące
- LaVita Mijas wanna wolnostojąca 160x79 cm owalna biała
LaVita Mijas wanna wolnostojąca 160x79 cm owalna biała
Nr Kat. 5900378345121
LaVita Mijas wanna wolnostojąca 160x79 cm owalna biała
Nr Kat. 5900378345121
Opis produktu LaVita Mijas wanna wolnostojąca 160x79 cm owalna biała
- wanna wolnostojąca
- wymiary w mm (dł x szer x wys): 1600x790x590
- kolor: biały połysk
- materiał: akryl
- z przelewem
- pojemność: 262 l
- w zestawie: syfon z korkiem click-clack
Dane techniczne
| Marka | LaVita |
| Seria | Mijas |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 79 cm |
| Kształt | owalna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5900378345121 |
| Wymiary z opakowaniem | 170 x 63 x 83 cm |
| Waga z opakowaniem | 46,00 kg |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





