- korek i przelew w kolorze srebrnym ( można dokupić w kolorze białym i czarnym)
| Marka: | Aqualine |
| Seria: | Antik |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 79 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 8590913978654 |
| Wymiary z opakowaniem: | 163 x 63 x 83 cm |
| Waga z opakowaniem: | 52,00 kg |





