| Marka: | Kronenbach |
| Seria: | Cube 2.0 |
| Szerokość: | 122 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Rodzaj: | inna |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 4054429131858 |
| Wymiary z opakowaniem: | 124 x 73 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem: | 6,80 kg |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Kronenbach Alluvion/Cube 2.0 rama montażowa do szafki 120...
Kronenbach Alluvion/Cube 2.0 rama montażowa do szafki 120 cm lustrzanej podświetlanej aluminium NU1000032NU
Nr Kat. NU1000032NU
multirabaty
Kronenbach Alluvion/Cube 2.0 rama montażowa do szafki 120 cm lustrzanej podświetlanej aluminium NU1000032NU
Nr Kat. NU1000032NU
multirabaty
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Kronenbach Alluvion/Cube 2.0 rama montażowa do szafki 120 cm lustrzanej podświetlanej aluminium NU1000032NU
Pasuje do:
Szafka lustrzana Kronenbach Cube 2.0 120 cm, wpuszczana, 2 drzwi
Szafka lustrzana Kronenbach Cube 2.0 120 cm, wpuszczana, 3 drzwi
- Tworzywo: aluminium
- Szerokość: 122 cm
- Głębokość: 15 cm
- Wysokość: 72 cm
Dane techniczne
| Marka | Kronenbach |
| Seria | Cube 2.0 |
| Szerokość | 122 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 72 cm |
| Rodzaj | inna |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 4054429131858 |
| Wymiary z opakowaniem | 124 x 73 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





