więcej
więcej
więcej
więcej
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
| Marka: | Kohlman |
| Seria: | Experience Brushed Gold |
| Rodzaj: | przyłącze kątowe z uchwytem |
| Kolor: | złoty |
| Kod EAN: | 5902205567591 |
| Wymiary z opakowaniem: | 13 x 6 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,36 kg |
Opis produktu Kohlman Experience Brushed Gold przyłącze kątowe z uchwytem złoty szczotkowany QW004AEGDB
- materiał mosiądz
- regulacja nachylenia słuchawki
- przyłącze wody 1/2"
- kolor: złoty szczotkowany
| Marka | Kohlman |
| Seria | Experience Brushed Gold |
| Rodzaj | przyłącze kątowe z uchwytem |
| Kolor | złoty |
| Kod EAN | 5902205567591 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 6 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,36 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!