więcej
| Marka: | Kohlman |
| Seria: | Axel Brushed Copper |
| Montaż: | podtynkowa |
| Typ: | dwuuchwytowa |
| Termostat: | bez termostatu |
| Zestaw natryskowy: | nie |
| Kolor: | miedź |
| Kod EAN: | 5902205569397 |
| Wymiary z opakowaniem: | 3 x 1 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem: | 2,20 kg |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Kohlman |
| Seria: | Axel Brushed Copper |
| Montaż: | podtynkowa |
| Typ: | dwuuchwytowa |
| Termostat: | bez termostatu |
| Zestaw natryskowy: | nie |
| Kolor: | miedź |
| Kod EAN: | 5902205569397 |
| Wymiary z opakowaniem: | 3 x 1 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem: | 2,20 kg |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!