| Marka: | Kludi |
| Seria: | Nova Fonte |
| Ilość strumieni: | 1-strumieniowa |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 4021344132109 |
| Wymiary z opakowaniem: | 6 x 24 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,21 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Słuchawki prysznicowe
- Kludi Nova Fonte słuchawka prysznicowa czarny...
Kludi Nova Fonte słuchawka prysznicowa czarny szczotkowany 39120N2-00
Nr Kat. 39120N200
Kludi Nova Fonte słuchawka prysznicowa czarny szczotkowany 39120N2-00
Nr Kat. 39120N200
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Kludi Nova Fonte słuchawka prysznicowa czarny szczotkowany 39120N2-00
- rączka natrysku 1S
- strumień deszczowy
- z systemem szybkiego usuwania kamienia wapiennego
- kolor: czarny szczotkowany
- strumień deszczowy
- z systemem szybkiego usuwania kamienia wapiennego
- kolor: czarny szczotkowany
Dane techniczne
| Marka | Kludi |
| Seria | Nova Fonte |
| Ilość strumieni | 1-strumieniowa |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 4021344132109 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 24 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





