więcej
| Marka: | Kludi |
| Seria: | A-QA |
| Kształt: | okrągła |
| Dłuższy bok: | 25 cm |
| Krótszy bok: | 25 cm |
| Kolor: | inny |
| Z ramieniem prysznicowym: | nie |
| Kod EAN: | 4021344130105 |
| Wymiary z opakowaniem: | 37 x 8 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,50 kg |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!