| Marka: | Keeeper |
| Seria: | Bea |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Pojemność: | 30 l |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Keeeper Bea pojemnik do przechowywania 39x33,5x35 cm...
Keeeper Bea pojemnik do przechowywania 39x33,5x35 cm przezroczysty 1058000100000
Nr Kat. 1058000100000
kod -5%
Keeeper Bea pojemnik do przechowywania 39x33,5x35 cm przezroczysty 1058000100000
Nr Kat. 1058000100000
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Skorzystaj z dodatkowego 5% kodu rabatowego na produkty objęte akcją Twoja kuchnia do zadań specjalnych. Oferta ważna do 04.05.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Keeeper Bea pojemnik do przechowywania 39x33,5x35 cm przezroczysty 1058000100000
Pojemnik Bea pomoże w uporządkowaniu szaf oraz półek. Idealnie nadaje się na przechowywanie pasków, butów lub innych małych rzeczy. Przezroczysty kolor umożliwia łatwe sprawdzenie zawartości produktu, a pokrywa chroni przed przedostaniem się kurzu. Air-Control-System zapewni stałą wentylację.
- wymiary 39x33,5x35 cm
- pojemność 30 l
- kolor naturalny (transparent)
Dane techniczne
| Marka | Keeeper |
| Seria | Bea |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 30 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 39 cm |
| Krótszy bok | 33.5 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Kod EAN | 4052396022056 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 32 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,81 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





