- klarowna forma, duża powierzchnia
- odpływ umieszczony z boku
- elegancki, funkcjonalny, półokrągły kształt sprzyja inteligentnej zabudowie nawet na najmniejszej przestrzeni
- wykonany z 3,5 mm stali emaliowanej
- odpływ: Ø 9 cm
- wymiary: 90 x 90 x 6,5 cm
- kolor: biały
| Marka: | Kaldewei |
| Seria: | Zirkon |
| Kształt: | półokrągły |
| Kolor: | biały |
| Głębokość: | 6.5 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Materiał: | stalowy |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Promień: | 500 mm |
| Kod EAN: | 4001112524459 |





