- jednoosobowa wanna z odpływem umieszczonym po stronie stóp
- klasyczna wersja prostokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wersja z otworami na uchwyty, uchwyty za dopłatą
- wymiary: 150 x 70 x 41 cm
- kolor: biały
| Marka: | Kaldewei |
| Seria: | Saniform Plus Star |
| Dłuższy bok: | 150 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Pojemność: | 82 l |
| Materiał: | Stalowa |
| Odpływ: | Z boku |
| Kod EAN: | 4001112228302 |
| Wymiary z opakowaniem: | 71 x 41 x 151 cm |
| Waga z opakowaniem: | 36,66 kg |





