- wymiary: 60 x 46 cm
- wysokość rantu umywalki: 4 cm
- z 1 otworem pod baterię
- z powierzchnią uszlachetnioną
- z matami wygłuszającymi
- z przelewem
- obustronnie emaliowana
- kolor: biały
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Kaldewei Puro umywalka 60x46 cm nablatowa prostokątna...
Kaldewei Puro umywalka 60x46 cm nablatowa prostokątna model 3154 biała 900406013001
Nr Kat. 900406013001
Kształt
:
Kaldewei Puro umywalka 60x46 cm nablatowa prostokątna model 3154 biała 900406013001
Nr Kat. 900406013001
Kształt
:
Opis produktu Kaldewei Puro umywalka 60x46 cm nablatowa prostokątna model 3154 biała 900406013001
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Puro |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | stal |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 4001112974452 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 15 x 72 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





