- wymiary: 91 x 38 cm
- z powierzchnią uszlachetnioną
- z matami wygłuszającymi
- bez przelewu
- obustronnie emaliowana
- kolor: biały
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Kaldewei Centro umywalka 91x38 cm podblatowa owalna model...
Kaldewei Centro umywalka 91x38 cm podblatowa owalna model 3060 biała 903306003001
Nr Kat. 903306003001
Pytania
(1)Kaldewei Centro umywalka 91x38 cm podblatowa owalna model 3060 biała 903306003001
Nr Kat. 903306003001
Pytania
(1)Opis produktu Kaldewei Centro umywalka 91x38 cm podblatowa owalna model 3060 biała 903306003001
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Centro |
| Dłuższy bok | 91 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | podblatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | stal |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 4001112962527 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 14 x 103 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,27 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Ile waży ta umywalka?
Waga netto [kg]: 9
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





