Cena dotyczy brodzika w kolorze czarnym.
- Strona główna
- Prysznice
- Brodziki
- Kaldewei Cayonoplan brodzik 100x75 cm prostokątny model...
Kaldewei Cayonoplan brodzik 100x75 cm prostokątny model 2255-5 z obniżonym nośnikiem styropianowym czarny 361547980701
Nr Kat. 361547980701
Kaldewei Cayonoplan brodzik 100x75 cm prostokątny model 2255-5 z obniżonym nośnikiem styropianowym czarny 361547980701
Nr Kat. 361547980701
Opis produktu Kaldewei Cayonoplan brodzik 100x75 cm prostokątny model 2255-5 z obniżonym nośnikiem styropianowym czarny 361547980701
Płaski brodzik prysznicowy o klasycznym designie, z odpływem umieszczonym na środku krótszego boku. Obszerna, jednorodna powierzchnia do stania. Idealne dopasowanie do produktów z rodziny Cayono.
- z obniżonym nośnikiem styropianowym w komplecie
- wysokość całkowita brodzika z nośnikiem - 3,7 cm
- wykonany ze stali emaliowanej Kaldewei
- syfon sprzedawany osobno
- wymiary 75 x 100 x 1,8 cm
- waga 20 kg
- kolor: czarny
Cena dotyczy brodzika w kolorze czarnym.
Cena dotyczy brodzika w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Cayonoplan |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | czarny |
| Głębokość | 1.8 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | stalowy |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Kod EAN | 4063727741805 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 4 x 101 cm |
| Waga z opakowaniem | 20,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





