| Marka: | Kaja |
| Seria: | Toscana |
| Materiał: | kryształ, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | srebrny, kryształ |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 71 cm |
| Szerokość: | 41 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
Lampy wiszące
Kaja Toscana Gold lampa wisząca 6x40W srebrny/kryształ K-8172
Nr Kat. K8172
darmowa dostawa
Kaja Toscana Gold lampa wisząca 6x40W srebrny/kryształ K-8172
Nr Kat. K8172





