| Marka: | Kaja |
| Seria: | Sitya White |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 70 cm |
| Szerokość: | 86 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
Lampy wiszące
Kaja Sitya White lampa wisząca 6x60W biała K-4391
Nr Kat. K4391
darmowa dostawa
Kaja Sitya White lampa wisząca 6x60W biała K-4391
Nr Kat. K4391





