| Marka: | Kaja |
| Seria: | Rico |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 77 cm |
| Szerokość: | 57 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
| Kształt: | inny |
Lampy biurkowe
Kaja Rico lampa biurkowa 1x10 W czarna K-BL1121CZARNY
Nr Kat. KBL1121CZARNY
Kaja Rico lampa biurkowa 1x10 W czarna K-BL1121CZARNY
Nr Kat. KBL1121CZARNY





