| Marka: | Kaja |
| Seria: | Piesek |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Lampy biurkowe
Kaja Piesek lampa biurkowa 1x6W LED biały K-BL1607BIAŁY
Nr Kat. KBL1607BIALY
Kaja Piesek lampa biurkowa 1x6W LED biały K-BL1607BIAŁY
Nr Kat. KBL1607BIALY





