| Marka: | Kaja |
| Seria: | Isla |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny, patyna |
| Stopień ochrony: | IP25 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 95 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
Kinkiety
Kaja Isla kinkiet 2x40 W biały-czarny-patyna K-4917
Nr Kat. K4917
Kaja Isla kinkiet 2x40 W biały-czarny-patyna K-4917
Nr Kat. K4917





