| Marka: | Kaja |
| Seria: | Ines |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
Lampy wiszące
Kaja Ines lampa wisząca 1x10W LED czarny/złoty K-5240
Nr Kat. K5240
Kaja Ines lampa wisząca 1x10W LED czarny/złoty K-5240
Nr Kat. K5240





