| Marka: | Kaja |
| Seria: | Aqua Chrom |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 21 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
Kinkiety
Kaja Aqua Chrom kinkiet 1x40W chrom K-L8907-1W
Nr Kat. KL89071W
Kaja Aqua Chrom kinkiet 1x40W chrom K-L8907-1W
Nr Kat. KL89071W





