| Marka: | Joseph Joseph |
| Seria: | Easy Store Black |
| Pojemność: | 5 l |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 5028420009521 |
| Wymiary z opakowaniem: | 24 x 31 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,80 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Kosze na śmieci
- Joseph Joseph Easy Store Black kosz na śmieci 5 l czarny...
Joseph Joseph Easy Store Black kosz na śmieci 5 l czarny 70595
Nr Kat. 70595
multirabaty
Joseph Joseph Easy Store Black kosz na śmieci 5 l czarny 70595
Nr Kat. 70595
multirabaty
Opis produktu Joseph Joseph Easy Store Black kosz na śmieci 5 l czarny 70595
- kieszeń z tyłu idealnie nadaje się do przechowywania rolki specjalnie dopasowanych worków na śmieci
- wewnętrzny pojemnik można wyjąć, co ułatwia opróżnianie za każdym razem
- stylowa i trwała konstrukcja stalowa z luksusowym matowym wykończeniem
- pokrywa i pedał wykonane ze stali nierdzewnej mają mechanizm cichego zamykania
- posiada dużą pojemność 5 litrów, idealną do różnych zastosowań, m.in. łazienek, biur i sypialni
- wys. 30,8 x szer. 22 x gł. 25,5 cm
Dane techniczne
| Marka | Joseph Joseph |
| Seria | Easy Store Black |
| Pojemność | 5 l |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5028420009521 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 31 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





