| Marka: | Italux |
| Seria: | Toledo |
| Materiał: | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 68 cm |
| Szerokość: | 27 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Italux Toledo lampa wisząca 3x5 W złota PND-40717-3-HBR
Italux Toledo lampa wisząca 3x5 W złota PND-40717-3-HBR
Nr Kat. PND407173HBR
multirabaty
Italux Toledo lampa wisząca 3x5 W złota PND-40717-3-HBR
Nr Kat. PND407173HBR
multirabaty
Opis produktu Italux Toledo lampa wisząca 3x5 W złota PND-40717-3-HBR
- lampa wisząca
- wysokość: 68 cm
- szerokość: 27 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 5
- ilość źródeł światła: 3
- materiał: stal/szkło
- kolor: złoty
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





