| Marka: | Italux |
| Seria: | Toledo |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 26 cm |
| Szerokość: | 24 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Italux Toledo kinkiet 2x5 W złoty WL-40717-2-HBR
Italux Toledo kinkiet 2x5 W złoty WL-40717-2-HBR
Nr Kat. WL407172HBR
multirabaty
Italux Toledo kinkiet 2x5 W złoty WL-40717-2-HBR
Nr Kat. WL407172HBR
multirabaty
Opis produktu Italux Toledo kinkiet 2x5 W złoty WL-40717-2-HBR
- kinkiet
- wysokość: 26 cm
- szerokość: 24 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 5 W
- ilość źródeł światła: 2
- materiał: stal/szkło
- kolor: złoty
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





