| Marka: | Italux |
| Seria: | Sirius |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 9 cm |
| Średnica: | 15 cm |
| Moc żarówki: | 13 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Italux Sirius plafon 1x13 W biały WG-606A/WK-WW/MULTI
Italux Sirius plafon 1x13 W biały WG-606A/WK-WW/MULTI
Nr Kat. WG606AWKWWMULTI
multirabaty
Italux Sirius plafon 1x13 W biały WG-606A/WK-WW/MULTI
Nr Kat. WG606AWKWWMULTI
multirabaty
Opis produktu Italux Sirius plafon 1x13 W biały WG-606A/WK-WW/MULTI
- lampa punktowa
- wysokość: 9 cm
- szerokość: 15 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1500 lm
- temperatura barwowa: 3000K / 4000K
- wybór barwy przed zainstalowaniem
- ilość źródeł światła: 1
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Sirius |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 9 cm |
| Średnica | 15 cm |
| Moc żarówki | 13 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900644315674 |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





