| Marka: | Italux |
| Seria: | Sirius |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 7.7 cm |
| Średnica: | 15 cm |
| Moc żarówki: | 13 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Tuby sufitowe
- Italux Sirius lampa podsufitowa 1x13 W czarna...
Italux Sirius lampa podsufitowa 1x13 W czarna WG-606A/BJ-WW/MULTI
Nr Kat. WG606ABJWWMULTI
multirabaty
Italux Sirius lampa podsufitowa 1x13 W czarna WG-606A/BJ-WW/MULTI
Nr Kat. WG606ABJWWMULTI
multirabaty
Opis produktu Italux Sirius lampa podsufitowa 1x13 W czarna WG-606A/BJ-WW/MULTI
- lampa punktowa
- wysokość: 7,7 cm
- szerokość: 15 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 927 lm
- temperatura barwowa: 3000K / 4000K
- wybór barwy przed zainstalowaniem
- ilość źródeł światła: 1
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





