| Marka: | Italux |
| Seria: | Sabriga |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | inny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Italux Sabriga lampa podsufitowa 6x40 W brąz antyczny...
Italux Sabriga lampa podsufitowa 6x40 W brąz antyczny PND-44544-6
Nr Kat. PND445446
Pytania
(1)multirabaty
Italux Sabriga lampa podsufitowa 6x40 W brąz antyczny PND-44544-6
Nr Kat. PND445446
Pytania
(1)multirabaty
Opis produktu Italux Sabriga lampa podsufitowa 6x40 W brąz antyczny PND-44544-6
- lampa podsufitowa
- szerokość: 48 cm
- wysokość: 80 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 40W
- IP20
- ilość źródeł światła: 6
- materiał: metal/szkło
- kolor: brąz antyczny
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Sabriga |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | inny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5900644314417 |
| Wymiary z opakowaniem | 49 x 31 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Czy wysokość lampy można skrócić, a jeśli tak, to do jakiego wymiaru?
Wysokość lampy jest stała – 85 cm.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





