| Marka: | Italux |
| Seria: | Raddi |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 105 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Italux Raddi lampa wisząca 8x5 W czarna PNS-5510-8-BK
Italux Raddi lampa wisząca 8x5 W czarna PNS-5510-8-BK
Nr Kat. PNS55108BK
multirabaty
Italux Raddi lampa wisząca 8x5 W czarna PNS-5510-8-BK
Nr Kat. PNS55108BK
multirabaty
Opis produktu Italux Raddi lampa wisząca 8x5 W czarna PNS-5510-8-BK
- napięcie: 220-240V
- ilość źródeł światła: 8
- rodzaj oprawki: G9
- moc: 5W
- brak źródła światła w komplecie
- wysokość: 40 cm
- długość: 105 cm
- stopień ochrony: IP20
- materiał wykonania: metal, szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Raddi |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5900644312789 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 50 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





