| Marka: | Italux |
| Seria: | Hooper |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | szary/popielaty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 171.5 cm |
| Szerokość: | 21 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
Lampy wiszące
Italux Hooper lampa wisząca 1x60 W szary/popielaty MD-HN8049M-GR+S.NICK
Nr Kat. MDHN8049MGRSNICK
Italux Hooper lampa wisząca 1x60 W szary/popielaty MD-HN8049M-GR+S.NICK
Nr Kat. MDHN8049MGRSNICK





